Bal.png Schermafbeelding 2020-01-20 om 18.38.06.png UNO_HOCKEY_PHOTOS-213.jpg Schermafbeelding 2019-10-12 om 21.20.11.png
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Trainingsschema

De trainingstijden zijn als volgt:

Maandag

17.15-18.30 C teams

Dinsdag

16.00-17.00 D1-D4
17.00-18.00 D5 en E8 teams

Woensdag

15.00-16.00 kiddies, Benjamins en F teams
16.00-17.15 E6 teams
17.15-18.30 C teams

Vrijdag

16.00-17.15 E6 teams (facultatief), E8 teams, D2 en keeperstraining E6 en E8 teams
17.15-18.30 D1, D3, D4, D5 en keeperstraining D teams

De keepers training van de C teams is of op maandag, of op woensdag tijdens hun reguliere training.

Dit schema loopt van 25-1-2020 t/m 19-2-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D3 zaalhockey Fleur van Wijk
Madelief Ruitenbeek
Rens Voorma
Galgenwaard Hal 1 : Extra training voor iedereen
16:00 - 17:00 UNO J8E1 zaalhockey Fleur van Wijk
Madelief Ruitenbeek
Galgenwaard Hal 1 : Extra training voor iedereen
16:00 - 17:00 ZAALBLOK Madelief Ruitenbeek Galgenwaard Hal 1 : Extra training voor iedereen
17:00 - 18:00 Meisjes C1 zaalhockey Madelief Ruitenbeek Galgenwaard Hal 1
17:00 - 18:00 Meisjes C2 zaalhockey Eva Jansen Galgenwaard Hal 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 zaalhockey Roos Derksen Olympos, Sportcentrum Hal 1
16:00 - 17:00 Meisjes D2 zaalhockey Kris Graziosi Olympos, Sportcentrum Hal 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 UNO J6E1 zaalhockey Annemijn Ruger Olympos, Sportcentrum M6E2 en M6E3 : Hal 1 J6E1 : Hal 2
15:30 - 16:30 UNO M6E2 zaalhockey Olympos, Sportcentrum M6E2 en M6E3 : Hal 1 J6E1 : Hal 2
15:30 - 16:30 UNO M6E3 zaalhockey Olympos, Sportcentrum M6E2 en M6E3 : Hal 1 J6E1 : Hal 2
16:30 - 17:30 Meisjes D4 zaalhockey Josine Barthel Olympos, Sportcentrum Hal 1
16:30 - 17:30 Meisjes D5 zaalhockey Annemijn Ruger Olympos, Sportcentrum Hal 1
17:00 - 18:00 Benjamins Zaal Jeroen Laurensen Gerrit Rietveld College
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes C3 zaalhockey Madelief Ruitenbeek Galgenwaard Hal 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 UNO M8E1 zaalhockey Madelief Ruitenbeek Galgenwaard Hal 2
16:00 - 17:00 UNO M8E2 zaalhockey Josine Barthel Galgenwaard Hal 2
17:00 - 18:00 Meisjes D3 zaalhockey Madelief Ruitenbeek
Rens Voorma
Galgenwaard Hal 2
17:00 - 18:00 UNO J8E1 zaalhockey Fleur van Wijk
Mark Ritsma
Galgenwaard Hal 2
17:00 - 18:00 UNO M8E3 zaalhockey Madelief Ruitenbeek Galgenwaard Hal 2
17:00 - 18:00 UNO M8E4 zaalhockey Josine Barthel Galgenwaard Hal 2