Schermafbeelding 2019-10-12 om 21.20.11.png Schermafbeelding 2020-01-20 om 18.38.06.png Bal.png UNO_HOCKEY_PHOTOS-213.jpg
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Trainingsschema

De trainingstijden zijn als volgt:

Maandag

17.15-18.30 C teams

Dinsdag

16.00-17.00 D1-D4
17.00-18.00 D5 en E8 teams

Woensdag

15.00-16.00 kiddies, Benjamins en F teams
16.00-17.15 E6 teams
17.15-18.30 C teams

Vrijdag

16.00-17.15 E6 teams (facultatief), E8 teams, D2 en keeperstraining E6 en E8 teams
17.15-18.30 D1, D3, D4, D5 en keeperstraining D teams

De keepers training van de C teams is of op maandag, of op woensdag tijdens hun reguliere training.

Dit schema loopt van 1-3-2020 t/m 20-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Fleur van Wijk V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Madelief Ruitenbeek V1 - CD
17:15 - 18:00 Keeperstraining C Trainingsgroep V2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:00 evt strafcorner training D1-4 Trainingsgroep V1
15:30 - 16:00 evt strafcorner training D1-4 Trainingsgroep V2
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Kris Graziosi V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Roos Derksen V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Fleur van Wijk V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Josine Barthel V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Kris Graziosi V1 - CD
17:00 - 18:00 UNO J8E1 Josine Barthel V1 - AB
17:00 - 18:00 UNO M8E1 Fleur van Wijk V2 - A
17:00 - 18:00 UNO M8E2 Jeroen Laurensen V2 - B
17:00 - 18:00 UNO M8E3 Roos Derksen V2 - C
17:00 - 18:00 UNO M8E4 Jeroen Laurensen V2 - D
18:00 - 18:30 evt strafcorner training E8/D5 Trainingsgroep V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Benjamins V1 - A
15:00 - 16:00 Kiddies V1 - B
15:00 - 16:00 UNO J3F1 V1 - CD
15:00 - 16:00 UNO M3F1 V1 - CD
15:00 - 16:00 UNO M3F2 V1 - CD
15:00 - 16:00 UNO Mix3F3 V1 - CD
16:00 - 17:15 UNO J6E1 V1 - D
16:00 - 17:15 UNO M6E1 V1 - A
16:00 - 17:15 UNO M6E2 V1 - B
16:00 - 17:15 UNO M6E3 V1 - C
17:15 - 18:30 Keeperstraining C Trainingsgroep V2 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes C1 V1 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes C2 Madelief Ruitenbeek V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 keeperstraining E6 en E8 Trainingsgroep V2 - A
16:00 - 17:15 Meisjes D2 V2 - CD
16:00 - 17:15 UNO J6E1 V2 - B
16:00 - 17:15 UNO J8E1 Rens Voorma V1 - D
16:00 - 17:15 UNO M6E1 V2 - B
16:00 - 17:15 UNO M6E2 V2 - B
16:00 - 17:15 UNO M6E3 V2 - B
16:00 - 17:15 UNO M8E1 Madelief Ruitenbeek V1 - ABC
16:00 - 17:15 UNO M8E2 Robin Brouwer V1 - ABC
16:00 - 17:15 UNO M8E3 V1 - ABC
16:00 - 17:15 UNO M8E4 V1 - ABC
17:15 - 18:30 Keeperstraining D Trainingsgroep V2 - A
17:15 - 18:30 Meisjes D1 Madelief Ruitenbeek V2 - BCD
17:15 - 18:30 Meisjes D3 Rens Voorma V1 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes D4 V1 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes D5 V2 - BCD