Bal.png UNO_HOCKEY_PHOTOS-213.jpg Schermafbeelding 2019-10-12 om 21.20.11.png Schermafbeelding 2020-01-20 om 18.38.06.png
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

UNO MO16-1 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Flip Jansen
Coach Marten Van Osch
Trainer Caitlín de Boer
Trainer Nadine van Gerwen
Trainer Ward Klink
Manager Peter van Beelen
Manager Lette Janssen
Scheidsrechter Eveline Enthoven
Scheidsrechter Hommo Hamster

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leusden MO16-7 Schaerweijde MO16-6 11:30
Schaerweijde MO16-6 UNO MO16-1 12:10
Leusden MO16-7 UNO MO16-1 12:50
Amersfoort MO16-6 Haaskamp MO16-2 15:30
Soest MO16-3 Haaskamp MO16-2 16:10
Amersfoort MO16-6 Soest MO16-3 16:50

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kampong MO16-7 10 19 6 1 3 26 17 0
2 Leusden MO16-7 8 18 6 0 2 32 22 0
3 UNO MO16-1 8 13 4 1 3 18 21 0
4 Amersfoort MO16-6 8 12 3 3 2 16 12 0
5 Schaerweijde MO16-6 10 11 2 5 3 20 19 0
6 Haaskamp MO16-2 8 8 2 2 4 13 20 0
7 Soest MO16-3 8 2 0 2 6 10 24 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb MHC Leusden MO16-7 12:50 uit
5 feb Schaerweijde MO16-6 12:10 uit
19 feb MHC Soest MO16-3 12:10 uit
19 feb Hockeyclub De Haaskamp MO16-2 12:50 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Schaerweijde MO16-6 Kampong MO16-7 (0-3)final
Kampong MO16-7 Soest MO16-3 (3-0)final
Schaerweijde MO16-6 Soest MO16-3 (5-2)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Leusden MO16-7 Amersfoort MO16-6 (5-2)final
Haaskamp MO16-2 Amersfoort MO16-6 (1-2)final
Leusden MO16-7 Haaskamp MO16-2 (3-1)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Kampong MO16-7 UNO MO16-1 (5-2)final
UNO MO16-1 Haaskamp MO16-2 (2-3)final
Kampong MO16-7 Haaskamp MO16-2 (4-1)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Soest MO16-3 Schaerweijde MO16-6 (1-1)final
Amersfoort MO16-6 Schaerweijde MO16-6 (1-1)final
Soest MO16-3 Amersfoort MO16-6 (0-2)scheduled
ZONDAG 8 JANUARI 2023
UNO MO16-1 Amersfoort MO16-6 (0-5)final
Soest MO16-3 Leusden MO16-7 (2-3)final
Schaerweijde MO16-6 Amersfoort MO16-6 (2-2)final
Leusden MO16-7 Kampong MO16-7 (3-4)final
UNO MO16-1 Schaerweijde MO16-6 (3-2)final
Soest MO16-3 Kampong MO16-7 (2-2)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Haaskamp MO16-2 Kampong MO16-7 (2-1)final
Kampong MO16-7 Schaerweijde MO16-6 (1-4)final
Haaskamp MO16-2 Schaerweijde MO16-6 (1-1)final
UNO MO16-1 Soest MO16-3 (2-0)final
Leusden MO16-7 Soest MO16-3 (6-3)final
UNO MO16-1 Leusden MO16-7 (4-2)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Amersfoort MO16-6 UNO MO16-1 (2-2)final
UNO MO16-1 Kampong MO16-7 (3-2)final
Amersfoort MO16-6 Kampong MO16-7 (0-1)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Schaerweijde MO16-6 Haaskamp MO16-2 (1-1)final
Haaskamp MO16-2 Leusden MO16-7 (3-6)final
Schaerweijde MO16-6 Leusden MO16-7 (3-4)final